W 2020 roku już po raz czwarty mieliśmy wspólnie przeżywać emocje związane z Wakacyjnym Miastem Kobiet. Nasze plany zostały jednak brutalnie pokrzyżowane przez pandemię koronawirusa. Mając na uwadze fakt, że bezpieczeństwo i zdrowie uczestników tego wyjątkowego festiwalu od zawsze stanowiło dla nas sprawę priorytetową, w związku z rosnącym wówczas zagrożeniem epidemiologicznym – z bólem serca – zdecydowaliśmy o odwołaniu ubiegłorocznej edycji Wakacyjnego Miasta Kobiet.

Od tamtego momentu praktycznie każdego dnia towarzyszyła nam pozytywna myśl, że w 2021 roku spotkamy się ponownie przy Muszli Koncertowej w Świnoujściu. I już teraz możemy powiedzieć, iż dołożymy wszelkich starań, aby tak się stało. Festiwalowe miasteczko zawita do Krainy 44 Wysp w dniach 5-8 lipca. 

Z niecierpliwością odliczamy zatem godziny do rozpoczęcia kolejnej edycji naszej niepowtarzalnej imprezy. O atrakcjach, niespodziankach i przede wszystkim gościach, którzy odwiedzą w tym roku Świnoujście, będziemy informować w nadchodzących miesiącach.