IDEA FESTIWALU W PIGUŁCE

Wakacyjne Miasto Kobiet 💋 to specjalnie przygotowana i zaaranżowana przestrzeń, która jest dedykowana wszystkim kobietom. To wyjątkowe miejsce ma na celu nie tylko stworzenie indywidualnej przestrzeni dla pań, ale też promowanie różnego rodzaju aktywności, wpływających na szeroko pojęty rozwój osobisty.

Działające przez pełne cztery dni Wakacyjne Miasto Kobiet 💋 to nie tylko świetna zabawa, ale również doskonała okazja do nauki. Bogata oferta warsztatowa zawiera bloki tematyczne, dotyczące między innymi zdrowia i urody, aktywności fizycznej, czy kultury i sztuki. Oprócz tego można spodziewać się też naturalnie wielu praktycznych porad z zakresu wychowywania dzieci oraz kobiecego podejścia do biznesu i marketingu.

Całe wydarzenie odbywa się w specjalnie przygotowanym na tę okazję miasteczku, które zostaje zbudowane z wysokiej jakości namiotów o bardzo dużej powierzchni. Na terenie Muszli Koncertowej w Świnoujściu, odbywać się będą warsztaty i szkolenia, ale pojawia się tam naturalnie także strefa gastronomiczna.

Sam udział w imprezie oraz wszystkich planowanych atrakcjach jest bezpłatny. Chętne osoby otrzymają jednak możliwość zakupu opasek VIP, które gwarantują ich posiadaczkom pierwszeństwo wstępu, najlepsze miejsce podczas wszystkich wydarzeń oraz specjalny gift-pack z gadżetami.

Trzymajcie kciuki i do zobaczenia w Świnoujściu! 💋

PARTNERZY FESTIWALU