IDEA FESTIWALU W PIGUŁCE

WAKACYJNE MIASTO KOBIET 💋 TO SPECJALNIE PRZYGOTOWANA I ZAARANŻOWANA PRZESTRZEŃ, KTÓRA JEST DEDYKOWANA WSZYSTKIM KOBIETOM.

TO WYJĄTKOWE MIEJSCE MA NA CELU NIE TYLKO STWORZENIE INDYWIDUALNEJ PRZESTRZENI DLA PAŃ, ALE TEŻ PROMOWANIE RÓŻNEGO RODZAJU AKTYWNOŚCI, WPŁYWAJĄCYCH NA SZEROKO POJĘTY ROZWÓJ OSOBISTY.

DZIAŁAJĄCE PRZEZ PEŁNE CZTERY DNI WAKACYJNE MIASTO KOBIET 💋 TO NIE TYLKO ŚWIETNA ZABAWA, ALE RÓWNIEŻ DOSKONAŁA OKAZJA DO NAUKI.

BOGATA OFERTA WARSZTATOWA ZAWIERA BLOKI TEMATYCZNE, DOTYCZĄCE MIĘDZY INNYMI ZDROWIA I URODY, AKTYWNOŚCI FIZYCZNEJ, CZY KULTURY I SZTUKI. OPRÓCZ TEGO MOŻNA SPODZIEWAĆ SIĘ TEŻ NATURALNIE WIELU PRAKTYCZNYCH PORAD Z ZAKRESU WYCHOWYWANIA DZIECI ORAZ KOBIECEGO PODEJŚCIA DO BIZNESU I MARKETINGU.

CAŁE WYDARZENIE ODBYWA SIĘ W SPECJALNIE PRZYGOTOWANYM NA TĘ OKAZJĘ MIASTECZKU, KTÓRE ZOSTAJE ZBUDOWANE Z WYSOKIEJ JAKOŚCI NAMIOTÓW O BARDZO DUŻEJ POWIERZCHNI.

NA TERENIE MUSZLI KONCERTOWEJ W ŚWINOUJŚCIU, ODBYWAĆ SIĘ BĘDĄ WARSZTATY, SPOTKANIA AUTORSKIE I SPEKTAKLE. NIE ZABRAKNIE TAKM TAKŻE STREFY GASTRONOMICZNEJ, W KTÓREJ MOŻNA ZAKUPIĆ PYSZNĄ WAKACYJNĄ KAWĘ CZY PRZEKĄSKĘ.

SAM UDZIAŁ W IMPREZIE ORAZ WSZYSTKICH PLANOWANYCH ATRAKCJACH JEST BEZPŁATNY. NIEKTÓRE ATRAKCJE SĄ ATRAKCJAMI LIMITOWANYMI, NA KTÓRE OBOWIĄZUJĄ DARMOWE ZAPISY LUB BILETY DOSTĘPNE W FESTIWALOWEJ RECPECJI W TRAKCIE WYDARZENIA.

DO GODZINY 19:00 MIASTECZKO FESTIWALOWA TO ZAMKNIĘTA PRZESTRZEŃ, DO KTÓREJ WSTĘP MAJĄ TYLKO PANIE. PANÓW ZAPRASZAMY PO GODZINIE 19:00 KIEDY STARTUJE KINO PLENEROWE ORAZ WIECZORNE SPEKTAKLE.

CHĘTNE OSOBY MAJĄ MOŻLIWOŚĆ ZAKUPU FESTIWALOWEGO PAKIETU VIP, KTÓRY GWARANTUJE ICH POSIADACZKOM PIERWSZEŃSTWO WSTĘPU, NAJLEPSZE MIEJSCE PODCZAS WSZYSTKICH WYDARZEŃ ORAZ SPECJALNY GIFT-PACK Z GADŻETAMI – W CELU ZAKUPU PROSIMY O KONTAKT Z ORGANIZATOREM WYKONAWCZYM WYDARZENIA POD ADRESEM BIURO@BONO.PL

DO ZOBACZENIA W ŚWINOUJŚCIU! 💋

PARTNERZY FESTIWALU