Wydarzenie niecodzienne, którego głównym celem jest propagowanie wśród kobiet różnego rodzaju aktywności, wypływających na szeroko pojęty rozwój osobisty. To również doskonała okazja do relaksu i wspaniałej zabawy. 

Elementem dodającym wydarzeniu swojej wyjątkowości są doskonale znane w Polsce gwiazdy, które czynnie biorą udział w festiwalu. Katarzyna Grochola, Olga Bończyk, Iwona Pavlović, Piotr Gąsowki, Marzena Rogalska, Katarzyna Skrzynecka, Grzegorz Turnau, Marysia Sadowska, Anna Guzik to tylko niektóre z nazwisk świata kultury jakie mieliśmy zaszczyt i przyjemność gościć podczas minionych trzech edycji. 

Za dnia Wakacyjne Miasto Kobiet to pilnie strzeżona strefa dostępna tylko dla pań. Uśmiechając się w stronę panów, zapraszamy do wspólnej zabawy podczas wieczornych koncertów oraz spektakli odbywających się codziennie, po godzinie 18:00. 

Niezmiennie, wszystkie atrakcje festiwalu pozostają BEZPŁATNE. Oznacza to, że każda z pań bez ograniczeń może korzystać z oferowanych aktywności. Chętne osoby otrzymają jednak możliwość zakupu opasek VIP, które zagwarantują ich posiadaczkom pierwszeństwo wstępu, najlepsze miejsce podczas wszystkich wydarzeń oraz specjalny gift-pack z gadżetami.