3 edycja Wakacyjnego Miasta Kobiet rozpoczęła się od wypchanego po brzegi harmonogramu. Gwiazdy na wyciągnięcie ręki, potężna dawka wiedzy i kultury to najważniejsze elementy pierwszego dnia.

Najważniejszymi punktami było spotkanie autorskie z Marzeną Rogalską, która opowiedziała o swojej nowej, trzeciej, książce. Tradycyjnie już odbyły się również rozmowy na kanapach. Tym razem w ogniu pytań i dowcipów naszej fantastycznej prowadzącej znalazły się Katarzyny, w tym przypadku była to Grochola i Skrzynecka. Wielka dawka pozytywnych emocji, rozmowy o życiu i fantastyczna dawka dobrego humoru.

Równocześnie w namiocie warsztatowym, który znajduje się na terenie Muszli Koncertowej, odbył się wernisaż wystawy „Kobiety Kobietom”. Zdjęcia będzie można oglądać do końca festiwalu.

Zwieńczeniem dnia były koncert SUMMER MUSIC FEST – Wojciech Rapa, Małgorzata Jarmoc – ACUSTIC GUITAR PROJECT oraz spektakl teatralny „Za rok o tej samej porze”, w którym wystąpili Olga Bończyk i Piotr Gąsowski.

Przed nami 2 dzień festiwalu z masą atrakcji, koncertów i warsztatów. Wszystko bezpłatne i oczywiście w Muszli Koncertowej w Świnoujściu.

ZAPRASZAMY!!!